e-sklep
blog
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
9.10.2023

Profesjonalne Systemy Nawadniania: Gwarancja Efektywności i Jakości

Od ponad 20 lat przygotowujemy projekty systemów nawadniających dla różnych celów, takich jak uprawy polowe, szkółki leśne, plantacje, sady, tereny zieleni, obiekty sportowe, ogrody przydomowe i wiele innych. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Opowiadamy o naszej firmie!

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług, aby nasi klienci byli zadowoleni ze swoich upraw i ogrodów, dlatego jesteśmy pewni jakości urządzeń i produktów z których składają się nasze systemy nawadniania.

Doświadczenie i wykwalifikowana Kadra

Naszą siłą napędową jest doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra, która posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie nawadniania. Nasi pracownicy przed przystąpieniem do projektowania, bardzo często odbywają wizje lokalne aby dokładnie poznać teren przeznaczony do nawadniania oraz potrzeby Inwestora. Pozwala to na dostosowanie projektu do indywidualnych wymagań klienta, jednocześnie dostarczając optymalne rozwiązania.

Kompleksowa Obsługa Klienta

Oferujemy dla naszych Klientów kompleksową obsługę, która nie obejmuje tylko projektowania systemu nawadniającego, ale także pomoc w doborze urządzeń i elementów, a także doradztwo w zakresie instalacji. Celem jest stworzenie systemu nawadniania, który będzie nie tylko efektywny, ale także wykonany zgodnie ze sztuką, eliminując problemy w przyszłości. Nie zostawiamy Klienta samego – towarzyszymy mu aż do momentu rozpoczęcia pracy systemu nawadniania.

Klienci indywidualni zaopatrując się u nas (link do naszego sklepu https://profesjonalne-nawadnianie.pl/ ) w najprostsze systemy nawadniania swojego ogródka zazwyczaj decydują się na samodzielny montaż po otrzymaniu od nas pełnej instrukcji. Dla dużych ogrodów oraz pól i sadów możemy zaproponować przywiezienie towaru i instalację na miejscu. Każdemu Klientowi dajemy wskazówki jak obsługiwać system. Istnieje również możliwość sterowania systemem nawadniania za pomocą smartfona – zarówno dużego pola, jak i  przydomowego ogródka czy trawnika.

Nasza Oferta - Gwarancja Jakości i Transparentności

Każdy klient, który decyduje się na współpracę  z nami, otrzymuje:

💧 Szczegółową wycenę materiału i montażu: oferujemy klarowną  wycenę, aby nasi klienci mieli pełny dostęp nad kosztami projektu.

💧 Indywidualny projekt: przed rozpoczęciem prac zapewniamy przygotowanie profesjonalnego projektu  który  obejmują wszystkie niezbędne elementy systemu. Kupując produkty w naszym sklepie, projekt otrzymujesz gratis!

💧 Projekt komputerowy: Wykorzystujemy zaawansowane narzędzie projektowe, które umożliwia wizualizację i analizę projektu z Klientem przed jego wykorzystaniem.

💧 Brak ukrytych kosztów: Nasza polityka transparentności dotyczy braku niespodzianek podczas realizacji projektu i ukrytych kosztów. Wszystko czarno na białym!

💧 Najwyższa jakość usług: Nasza firma kładzie ogromny nacisk na jakość  zarówno podczas projektowania, jak i wykonawstwa.

💧 Najlepsze systemy nawadniające: dzięki wiedzy naszych ekspertów i współpracy z najlepszymi dostawcami ze świata, dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania, m.in. od firmy RIVULIS, RAIN BIRD, HUNTER, BERMAD, AMIAD itp.

💧 36-miesięczna gwarancja: Oferujemy długoterminową gwarancję i możliwość konsultacji w okresie 3 lat.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą, która w ramach systemów nawadniających jest synonimem jakości i wydajności. Dążymy do tego, aby nasze rozwiązania przyczyniły się do rozwoju upraw i zachowania piękna i zdrowia zieleni.

oferta

Nawadnianie kropelkowe: Dlaczego warto już teraz przygotować się do następnego sezonu 2024?

Mimo, że zbliża się przerwa zimowa od prac w polu, warto jeszcze w tym roku zacząć planować sezon 2024 razem z naszą firmą Ha-Dwa-O.

czytaj więcej

Wyższy plon pomidora gruntowego dzięki nawadnianiu kroplowemu

Cieszy fakt, że zwiększa się świadomość rolników związana z możliwością uzyskania większych plonów w uprawie pomidora dzięki nawadnianiu kroplowemu. Przede wszystkim ma na to wpływ zmieniający się klimat, który powoduje, że bardzo często słyszymy o braku odpowiedniej ilości wody w rolnictwie.

czytaj więcej

Jak nawadniać plantacje cebuli ?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

czytaj więcej

Zaproszenie na AGRO SHOW 2023 – Ha-Dwa-O na wielkim święcie branży rolniczej - nie może Cię zabraknąć!

Już 22-24 września w Bednarach odbędzie się 28. Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW. To największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie, która co roku przyciąga tysiące rolników i firm z całego świata – będziemy tam i my!

czytaj więcej