e-sklep
blog
współpraca
kontakt

Montaż przydomowych oczyszczalni i zbiorników na deszczówkę

wstecz

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom rynku, gdzie dookoła miast powstają nowe duże osiedla mieszkaniowe nieskanalizowane, wprowadziliśmy do naszej oferty również szamba i biologiczne oczyszczalnie ścieków. 

Nasze szamba i oczyszczalnie są produkowane w Polsce z najwyższej jakości komponentów. Zapraszamy do składania zapytań.

Zalety przydomowej oczyszczalni ścieków  

Inwestycja we własną oczyszczalnię ścieków niesie ze sobą wiele zalet. Przede wszystkim jest znacznie tańsza w eksploatacji od tradycyjnego szamba. Można więc na niej wiele zaoszczędzić, co nie pozostaje bez znaczenia dla rodzinnego budżetu.   Montaż oczyszczalni przydomowej jest przy tym całkowicie bezpieczny dla środowiska. Szczególnie polecamy oczyszczalnię biologiczną BIO EASY FLOW, która jako jednokomorowa, działająca w technologii tlenowej jest idealnym, nowoczesnym i sprawdzonym rozwiązaniem dla domów,restauracji, pensjonatów itp.

Nie można przy tym zapomnieć o komforcie użytkowania.  Zamontowana oczyszczalnia przydomowa niewydziela nieprzyjemnych zapachów, a do jej konserwacji nie wymaga się żadnych skomplikowanych czynności pielęgnacyjnych. Wystarczy pamiętać o uzupełnianiu znajdujących się w niej bakterii. Przydomowa oczyszczalnia ścieków uznawana jest więc w praktyce za bezobsługową.  

Dlaczego warto zdecydować się na montaż zbiorników na deszczówkę?  

Nękające nasz region od pewnego czasu susze wymuszają większą niż niegdyś oszczędność wody. Dobrym pomysłem w tym zakresie jest gromadzenie deszczówki. To świadomy i oszczędny sposób gospodarowania wodą, który zyskał uznanie w wielu domach jednorodzinnych.  Co przemawia za montażem zbiorników na deszczówkę? Należy wymienić chociażby ich opłacalność. Magazynowanie wody deszczowej jest w praktyce darmowe. Można ją potem wykorzystać do wielu codziennych czynności.  

Warto zauważyć, że deszczówka nie zawiera ani żelaza, ani węglanu wapnia, a jej pH sięga 6 jednostek.  Powoduje to, że można ją wykorzystać nie tylko do podlewania ogrodu. Jednak doskonale sprawdzisię w celach przemysłowych oraz gospodarczych.

Montaż zbiorników na deszczówkę  ogranicza zużycie pitnej wody co dla wielu ludzi jest dzisiaj bardzo ważne. Woda ze zbiornika  przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy natura poskąpi  opadów.

biologiczna oczyszczalnie ściekówMontaż przydomowej oczyszczalni ściekówsystem  przydomowej oczyszczalni ścieków