e-sklep
aktualności
współpraca
kontakt

Firma nawadniająca

Nasza firma, Ha-Dwa-O, lubi wodę. Lubi ją zbierać i magazynować, pompować i rozprowadzać, rozpylać i kroplić. Od rana do wieczora, od 6 do 18, myślimy, rozmawiamy, piszemy tylko o wodzie i jej dystrybucji – bo przecież nazwa Ha-Dwa-O do czegoś zobowiązuje :)

I tak już prawie 20 lat, w całej Polsce, od Rokity do Baligrodu, od Rajgrodu do Wojcieszowa, a także w Niemczech: projektujemy, sprzedajemy, montujemy, serwisujemy systemy nawadniania mniej lub bardziej zaawansowane technologicznie.

wstecz

Importujemy z Włoch, Francji, Izraela i Hiszpanii produkty najwyższej jakości znanych i cenionych światowych marek: Rivulis, Arkal, Naan, NPI, Sab, Raesa, Bermad i wiele innych. Bezpośredni zakup w fabrykach powoduje że mamy bardzo konkurencyjne ceny.

Setki zadowolonych klientów, tych prywatnych, często już w drugim pokoleniu, firm i instytucji państwowych dzwonią i mailują do nas. Pytają, konsultują i kupują.

Zastanawiasz się czy warto z nami współpracować?
Nie zwlekaj dłużej!

Nasz zespół

Ludzie są najważniejsi. Nasz zespół fachowców i pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem chętnie dzieli się wiedzą na każdym etapie realizacji. Wielokrotnie pomogliśmy rozwiązać problemy, które niejednemu sadownikowi czy rolnikowi wydawały się nie do rozwiązania.

Nasi klienci znają nas z rzetelnej obsługi i dużego zaangażowania w każdy nawet najmniejszy projekt.

Każdy z nas jest tutaj, aby pomóc.

Poznaj nasz zespół:

Paweł Filipiak
właściciel
Bartłomiej Janas
dyrektor handlowy
Donata Balcerzak
kierownik ds. administracyjnych
Dawid Oleksiak
sprzedwca/doradca klienta
Kamil Blachucik
sprzedawca/doradca klienta
Mariusz Błaszczak
kierownik sklepu
Patryk Ziółkowski
kierownik działu projektowego
Piotr Grzeszczyk
kierownik działu zakupów
Stanisław Łuczak
sprzedawca/doradca klienta
Paweł Grodzki
kierownik serwisu

Pracuj z nami!

Zawsze poszukujemy dobrych pracowników (od monterów, sprzedawców, handlowców po pracowników magazynów). Jeśli chcesz pracować w dobrej atmosferze i w stale rozwijającej się firmie, która oferuje znaczące możliwości rozwoju, prześlij nam swoje CV na biuro@ha-dwa-o.pl. Jeśli Twój profil jest zgodny z naszymi aktualnymi potrzebami, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

dołącz do nas

Nasza polityka jakości

Ha-dwa-o zawsze stawia na jakość w każdym aspekcie naszej działalności. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług dlatego cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszej gamy produktów, poprzez przeprowadzanie wyczerpujących testów w terenie, współpracę z największymi producentami i liderami na rynku nawodnieniowym na świecie.

Pracownicy Ha-DWA-O regularnie uczestniczą w szkoleniach aby podnosić swoją wiedze i umiejętności , którymi później chętnie dzielimy się z naszym klientami.

Zawsze stawiamy na jakość!

Satysfakcja naszych klientów to podstawa naszego sukcesu