e-sklep
blog
współpraca
kontakt

Firma nawadniająca

Nasza firma, Ha-Dwa-O, lubi wodę. Lubi ją zbierać i magazynować, pompować i rozprowadzać, rozpylać i kroplić. Od rana do wieczora, od 6 do 18, myślimy, rozmawiamy, piszemy tylko o wodzie i jej dystrybucji – bo przecież nazwa Ha-Dwa-O do czegoś zobowiązuje :)

I tak już ponad 21 lat, w całej Polsce, od Rokity do Baligrodu, od Rajgrodu do Wojcieszowa, a także w Niemczech: projektujemy, sprzedajemy, montujemy, serwisujemy systemy nawadniania mniej lub bardziej zaawansowane technologicznie.

wstecz

Importujemy z Włoch, Francji, Izraela i Hiszpanii produkty najwyższej jakości znanych i cenionych światowych marek: Rivulis, Arkal, Naan, NPI, Sab, Raesa, Bermad i wiele innych. Bezpośredni zakup w fabrykach powoduje że mamy bardzo konkurencyjne ceny.

Setki zadowolonych klientów, tych prywatnych, często już w drugim pokoleniu, firm i instytucji państwowych dzwonią i mailują do nas. Pytają, konsultują i kupują.

Zastanawiasz się czy warto z nami współpracować?
Nie zwlekaj dłużej!

Nasz zespół

Ludzie są najważniejsi. Nasz zespół fachowców i pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem chętnie dzieli się wiedzą na każdym etapie realizacji. Wielokrotnie pomogliśmy rozwiązać problemy, które niejednemu sadownikowi czy rolnikowi wydawały się nie do rozwiązania.

Nasi klienci znają nas z rzetelnej obsługi i dużego zaangażowania w każdy nawet najmniejszy projekt.

Każdy z nas jest tutaj, aby pomóc.

Poznaj nasz zespół:

Paweł Filipiak
właściciel
Bartłomiej Janas
dyrektor handlowy
Donata Balcerzak
kierownik ds. administracyjnych
Patryk Ziółkowski
kierownik działu projektowego
Paweł Grodzki
kierownik serwisu
Piotr Grzeszczyk
kierownik działu zakupów
Daniel Pertek
przedstawiciel handlowy
Mariusz Błaszczak
kierownik sklepu
Stanisław Łuczak
sprzedawca/doradca klienta
Kamil Blachucik
sprzedawca/doradca klienta
Dawid Oleksiak
sprzedwca/doradca klienta

Pracuj z nami!

Zawsze poszukujemy dobrych pracowników (od monterów, sprzedawców, handlowców po pracowników magazynów). Jeśli chcesz pracować w dobrej atmosferze i w stale rozwijającej się firmie, która oferuje znaczące możliwości rozwoju, prześlij nam swoje CV na biuro@ha-dwa-o.pl. Jeśli Twój profil jest zgodny z naszymi aktualnymi potrzebami, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

dołącz do nas

Nasza polityka jakości

Ha-dwa-o zawsze stawia na jakość w każdym aspekcie naszej działalności. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług dlatego cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszej gamy produktów, poprzez przeprowadzanie wyczerpujących testów w terenie, współpracę z największymi producentami i liderami na rynku nawodnieniowym na świecie.

Pracownicy Ha-DWA-O regularnie uczestniczą w szkoleniach aby podnosić swoją wiedze i umiejętności , którymi później chętnie dzielimy się z naszym klientami.

Zawsze stawiamy na jakość!

Satysfakcja naszych klientów to podstawa naszego sukcesu