e-sklep
blog
współpraca
kontakt

Nawadnianie szkółki leśnej

Nawadnianie szkółki leśnej  
Jednymz obszarów, w których oferowane przez nas instalacje oraz urządzenia od latznajdują szerokie zastosowanie, jest profesjonalne nawadnianie szkółek leśnych,szkółek drzew oraz krzewów ozdobnych.  Wieloletnie doświadczenie w tym zakresiepozwala nam od podstaw projektować wydajne systemy o indywidualnie dobieranychparametrach. Budowane w oparciu o sprawdzone technologie i niezawodny sprzętinstalacje wodne umożliwiają maksymalne dopasowanie do potrzeb inwestora, wpełni odpowiadając na zróżnicowane wymagania poszczególnych gatunków i odmianroślin.

Szkółki leśne to gospodarstwa szkółkarskie Lasów Państwowych, gdzie corocznie produkujesię miliony sadzonek, które następnie wysadzane są wczesną wiosną bądź jesieniąna wcześniej przygotowane stanowisko.  Wysokiej jakości  materiał szkółkarze leśnicy uzyskują dziękinaszym systemom nawadniania. Wyposażamy szkółki leśne w nowoczesny sprzęt donawodnień. 
 
Deszczownie na szkółkach leśnych  

Naszafirma od wielu lat na szkółkach leśnych należących do Lasów Państwowych budujedeszczownie stałe. Montujemy zbiorniki zblachy falistej , murujemy budynki - hydrofornie oraz budujemy złożonesieci hydrauliczne – wodociągowe wyposażone w instalacje zraszające, w całościokreślane deszczowniami stałymi. Zaletą deszczowni stałych jest znaczneograniczenie kosztów produkcji, związanych z obsługą  w kolejnych latach tego typu systemównawadniania.  W tego typudeszczowniach stosowane są zraszacze młoteczkowe zwane również zraszaczamirolniczymi bądź zraszaczami do upraw polowych.  Mamy dodyspozycji szeroki wybór zraszaczy  oróżnej wydajności i zasięgu, co pozwala zapewnić optymalne nawadnianie szkółkileśnej, jak i innych upraw. Deszczownia na szkółce leśnej to przy obecnychwarunkach klimatycznych, gdzie mamy na myśli sumę opadów w sezonie wegetacyjnymoraz temperatury powietrza to podstawa dobrego szkółkarstwa.    

Projektowanie systemów nawadniania

Wykorzystując swojąwiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, zapewniamy kompleksową obsługę wzakresie wykonywania i realizacji projektów instalacji służących nawadnianiudrzew oraz krzewów.  

Z przyjemnością wykonamy dla Was indywidualny projekt deszczowni na szkółce leśnej dbająco każdy szczegół związany z całym procesem tworzenia projektu.

Tylko odpowiedniozaprojektowany system pozwala uzyskać maksymalną efektywność nawadniania. Naetapie planowania uwzględniamy potrzeby i uwagi Klienta, jednocześnieproponując rozwiązania, poparte naszym bogatym doświadczeniem oraz regularnieposzerzaną wiedzą.  

Montażsystemów nawadniania  

Opróczprojektowania instalacji nawadniających zajmujemy się również ich kompleksowąrealizacją, oferując wszelkie niezbędne urządzenia i komponenty.  Serdecznie zapraszamy do kontaktu – służymyswoją wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie profesjonalnych systemównawadniania.

wstecz
Nawadnianie szkółki leśnejzraszacz do podlewaniaNawadnianie szklarni