e-sklep
blog
współpraca
kontakt

Montaż i sprzedaż systemów nawadniania

wstecz

Nasze kompleksowe usługi świadczymy dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowników. Robimy rzeczy duże i małe. Dla instytucji publicznych, firm państwowych i prywatnych a także dla osób prywatnych. 

Montaż systemów nawadniania – dlaczego warto?  

Tradycyjne podlewanie zużywa całkiem sporo wody. Jest jednak konieczne, jeśli chce się utrzymać ogród bądź uprawy w idealnym stanie. Na szczęście montaż systemów nawadniania znacząco redukuje związane z tym koszty zużycia wody. Mowa nawet o50% oszczędności wynikających z pracy automatycznych systemów nawadniania.  To jednak nie wszystko. Pozwalają one również oszczędzić czas, którego dzisiaj nikt nie ma w nadmiarze.

Niskie ceny spowodowały,że systemy nawadniania nie są obecnie w Polsce luksusem, są po prostu kolejnym elementem naszego ogrodu. Przy zakładaniu czy przebudowie ogrodu klienci w zasadzie w 100 % inwestują w porządne nawadnianie. Porządne nawadnianie to takie, które już w fazie projektu uwzględnia potrzeby posadzonych roślin czy założonego trawnika . Nasi projektanci biorą pod uwagę wiele czynników przy projektowaniu tj. podział nasekcję z uwzględnieniem kierunków świata (zacienie części trawników przezbudynki), jakość wody i stopień filtracji istotny dla długości bezawaryjnego działania projektowanych systemów nawadniania i wiele innych.   Automatyczne systemy nawadniania  wyposaża się  w specjalne czujniki (czujniki wilgotności gleby, czujniki opadów deszczu i nasłonecznienia) które ograniczają pracę urządzenia podczas deszczu. Daje to dodatkowy komfort, że podczas długich wakacji nasz ogród w który zainwestowaliśmy niemałe pieniądze będzie optymalnie nawadniany a w razie deszczu nie będziemy marnować wody.  W ofercie posiadamy systemy nawadniania  gdzie kluczowym elementem jest sterownik do nawadniania, który możemy sterować za pomocą aplikacji na telefonie z dowolnego miejsca.   

Profesjonalny serwis systemów nawadniania  

Automatyczne systemy nawadniania są co prawda bezobsługowe ale z naszej strony proponujemy profesjonalny serwis systemów nawadniania.

Pomożemy w przeglądach wszystkich elementów składających się na system nawadniania, czyli zraszaczy, elektrozaworów, przewodów, czujników deszczu, pomp zasilających i wielu innych. Dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz doświadczeniem, które pozwalają nam przeprowadzić nawet najtrudniejsze naprawy systemów nawadniania różnych producentów.

Serwis systemów nawadniania  należy powierzyć tylko specjalistom bo po co 2razy płacić.


Co robimy? Projektujemy, sprzedajemy, montujemy, serwisujemy systemy nawadniania:

  • szkółek leśnych i szkółek roślin ozdobnych
  • sadów i plantacji
  • ogrodów i terenów zieleni

Ponadto:

  • montujemy rezerwuary wody -  zbiorniki z blachy falistej i naziemne , wygrzewane folią HDPE,
  • świadczymy usługi zgrzewania rur pe od φι 50 do φι250
  • zajmujemy się kompleksowym odwadnianiem  terenu, montaż zbiorników PE, studni rewizyjnych, układów odwodnień rynien.
  • montujemy układy automatyki zabezpieczające układy pompowe,
  • montujemy pompy głębinowe
przygotowanie pod montaż systemu nawadnianiaprodukty systemu nawadnianiapole przygotowane pod system nawadnianiaelement systemu nawadniania