e-sklep
blog
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
25.3.2024

Nawadnianie kropelkowe: Dlaczego warto już teraz przygotować się do następnego sezonu 2024?

Mimo, że zbliża się przerwa zimowa od prac w polu, warto jeszcze w tym roku zacząć planować sezon 2024 razem z naszą firmą Ha-Dwa-O.

Nawadnianie kropelkowe to niezwykle skuteczna i efektywna metoda irygacji. Wykorzystując zaawansowane technologie i rozwiązania, system ten dostarcza wodę bezpośrednio do strefy korzeniowej roślin, minimalizując straty wody spowodowanej parowaniem. Taki sposób nawadniania jest bardzo korzystny, ponieważ zmniejszamy ryzyko występowania chorób grzybowych i bakteryjnych oraz redukujemy możliwość występowania chwastów.


1. Korzystna cena w 2023 roku:

Decydując się na zakup systemu nawadniania kroplowego już dziś, możesz kupić cały system nawadniania lub potrzebne elementy wymagające wymiany, w korzystnej cenie z 2023 roku. Rosnąca inflacja sprawia, że Rolnicy często wolą kupić niezbędne elementy np. taśmę kroplującą Rivulis D1000 wcześniej, w korzystniejszej cenie.


2. Przygotowanie projektu po sezonie:

Jesień i zima jest idealnym momentem na zaplanowanie i przygotowanie się do kolejnego roku. Jest to okres, w którym mamy więcej czasu, a więc na spokojnie możemy zaplanować spotkania, zakupy, porównywać ceny. Jeśli dopiero chcesz zacząć przygodę z nawadnianiem kroplowym, nasza firma Ha-Dwa-O zaczyna od przygotowania projektu i wyceny. Możesz być spokojny, że Twój system nawadniania będzie gotowy do działania w pełni od samego początku sezonu 2024.


3. Krótki czas oczekiwania poza sezonem:
Dostawy z naszego e-sklepu realizujemy w ciągu kilku dni roboczych. Jednak Rolnicy często na przysłowiowe wczoraj potrzebują dodatkowych elementów systemu nawadniania, na które niestety będą musieli czekać kilka dni. Decydując się na zakup już teraz masz pewność, że cały sprzęt będzie gotowy do użycia na czas. Jak wspominaliśmy wcześniej, aby założyć system automatycznego nawadniania potrzebne jest wykonanie projektu oraz wyceny. Weź pod uwagę, iż czas oczekiwania w sezonie jest nieco dłuży, niż w okresie jesienno-zimowym.


Zapraszamy do kontaktu: kontakt@profesjonalne-nawadnianie.pl
Jesteś Rolnikiem? Sadownikiem? Instalatorem?
Zgłoś się po swój rabat dla Profesjonalistów w naszym e-sklepie na biuro@ha-dwa-o.pl

Sezon ogrodniczy nadchodzi: jak skutecznie przygotować swój ogród?

Zbliżający się sezon ogrodniczy to czas radości dla pasjonatów zieleni. Jednak sukces w ogrodzie wymaga starannego planowania i przygotowania.

czytaj więcej

Nawadnianie kroplowe truskawek: skuteczna metoda dla zdrowych plonów

W tym artykule opiszemy, dlaczego nawadnianie kroplowe jest tak popularne i skuteczne i jak je wdrożyć w swojej plantacji truskawek.

czytaj więcej

Precyzyjne nawadnianie kropelkowe ogrodu: taśma czy linia?

Zastanawiasz się, czy kupić linię czy taśmę? Rozwiejemy Twoje wątpliwości raz na zawsze!

czytaj więcej

Profesjonalne nawadnianie warzyw w ogrodzie: skuteczne metody i praktyczne wskazówki

Warzywa, bogate w składniki odżywcze, stanowią kluczowy element zdrowej diety. Jednak aby zapewnić im optymalny wzrost i plonowanie, niezbędne jest właściwe nawodnienie. W niniejszym artykule koncentrujemy się na praktycznych wskazówkach dotyczących nawodnienia i nowoczesnych technologiach.

czytaj więcej