e-sklep
blog
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
26.10.2023

Nawadnianie kropelkowe: Dlaczego warto już teraz przygotować się do następnego sezonu 2024?

Mimo, że zbliża się przerwa zimowa od prac w polu, warto jeszcze w tym roku zacząć planować sezon 2024 razem z naszą firmą Ha-Dwa-O.

Nawadnianie kropelkowe to niezwykle skuteczna i efektywna metoda irygacji. Wykorzystując zaawansowane technologie i rozwiązania, system ten dostarcza wodę bezpośrednio do strefy korzeniowej roślin, minimalizując straty wody spowodowanej parowaniem. Taki sposób nawadniania jest bardzo korzystny, ponieważ zmniejszamy ryzyko występowania chorób grzybowych i bakteryjnych oraz redukujemy możliwość występowania chwastów.


1. Korzystna cena w 2023 roku:

Decydując się na zakup systemu nawadniania kroplowego już dziś, możesz kupić cały system nawadniania lub potrzebne elementy wymagające wymiany, w korzystnej cenie z 2023 roku. Rosnąca inflacja sprawia, że Rolnicy często wolą kupić niezbędne elementy np. taśmę kroplującą Rivulis D1000 wcześniej, w korzystniejszej cenie.


2. Przygotowanie projektu po sezonie:

Jesień i zima jest idealnym momentem na zaplanowanie i przygotowanie się do kolejnego roku. Jest to okres, w którym mamy więcej czasu, a więc na spokojnie możemy zaplanować spotkania, zakupy, porównywać ceny. Jeśli dopiero chcesz zacząć przygodę z nawadnianiem kroplowym, nasza firma Ha-Dwa-O zaczyna od przygotowania projektu i wyceny. Możesz być spokojny, że Twój system nawadniania będzie gotowy do działania w pełni od samego początku sezonu 2024.


3. Krótki czas oczekiwania poza sezonem:
Dostawy z naszego e-sklepu realizujemy w ciągu kilku dni roboczych. Jednak Rolnicy często na przysłowiowe wczoraj potrzebują dodatkowych elementów systemu nawadniania, na które niestety będą musieli czekać kilka dni. Decydując się na zakup już teraz masz pewność, że cały sprzęt będzie gotowy do użycia na czas. Jak wspominaliśmy wcześniej, aby założyć system automatycznego nawadniania potrzebne jest wykonanie projektu oraz wyceny. Weź pod uwagę, iż czas oczekiwania w sezonie jest nieco dłuży, niż w okresie jesienno-zimowym.


Zapraszamy do kontaktu: kontakt@profesjonalne-nawadnianie.pl
Jesteś Rolnikiem? Sadownikiem? Instalatorem?
Zgłoś się po swój rabat dla Profesjonalistów w naszym e-sklepie na marketing@ha-dwa-o.pl

Kalendarz księżycowy w ogrodnictwie: sztuka odpowiedniego sadzenia i pielęgnacji roślin

Ogrodnictwo to sztuka, w której uwzględnianie różnych czynników może przynieść obfite plony. Oprócz nieprzewidywalnej pogody, Księżyc odgrywa istotną rolę w kształtowaniu wegetacji roślin. W związku z tym, kalendarz księżycowy staje się niezwykle przydatnym narzędziem dla każdego pasjonata.

czytaj więcej

Podsumowanie 2023r. z firmami instalatorskimi - wydarzenie roku organizowane przez Ha-Dwa-O!

W miniony piątek, 2 lutego 2024 roku, w Hotelu Ibis Style Gniezno odbyło się niezwykłe wydarzenie skierowane do firm instalatorskich, z którymi nasza firma Ha-Dwa-O miała przyjemność współpracować w roku 2023.

czytaj więcej

NOWOŚĆ W NASZYM E-SKLEPIE! Podziemna linia kroplująca!

Podziemna linia kroplująca z kompensacją ciśnienia najwyższej jakości: Twoja bariera przed wtargnięciem korzeni.

czytaj więcej

Serwis zimowy robotów koszących Ambrogio/Tech Line: Dbaj o swojego pomocnika w zimowe dni!

Zima to czas, gdy nasze roboty koszące zasługują na zasłużony odpoczynek, a jednocześnie okres, w którym warto zadbać o ich kondycję i gotowość do nowego sezonu. Dlatego też, oferujemy naszym Klientom serwis zimowy dla robotów Ambrogio/Tech Line, aby zagwarantować gotowość do pracy wiosną.

czytaj więcej