e-sklep
blog
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
28.8.2023

Nowoczesne roboty do koszenia trawy od Ha-dwa-o na każdą posesję – odpocznij sobie od koszenia trawy!

Ogród jest miejscem, gdzie spędzamy wiele cennych chwil. To tam relaksujemy się, organizujemy przyjęcia, bawimy się z dziećmi i uprawiamy nasze pasje. Jednak utrzymanie ogrodu w idealnym stanie może być czasochłonne i wymagające – policz ile godzin musisz tracić każdego lata na koszenie trawnika!

Warto rozważyć innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się pięknym trawnikiem bez zbędnego wysiłku.

W naszej ofercie znajdziesz zaawansowane technologicznie roboty koszące trawę marki Ambrogio/Tech Line z włoskiej fabryki Zuchetti Centro Sistemi, które doskonale sprawdzają się w prawie każdym ogrodzie. Pojawia się jednak podstawowe pytanie, które zadaje sobie prawie każdy Klient przed zakupem – czy warto?  Oto kilka korzyści wynikających z posiadania i zakupu takiego urządzenia:

Doskonałe narzędzie dla właścicieli dużych ogrodów: koniec z ręcznym koszeniem trawy! Szczególnie, jeśli masz duży ogród, tradycyjne koszenie trawy może być żmudne i czasochłonne. Robot koszący efektywnie wykona tę pracę za Ciebie, bez konieczności angażowania dużo czasu i wysiłku.

Zadbany trawnik w każdym momencie: Roboty koszące to idealne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na utrzymaniu w idealnym stanie swojego przydomowego trawnika. Dzięki regularnemu koszeniu trawa będzie zawsze krótka i estetyczna, co wpłynie pozytywnie na wygląd Twojego ogrodu, jak i na jakość Twojej trawy.

Bezpieczne miejsce do zabawy dla dzieci: Posiadając robot koszący, możesz stworzyć bezpieczne i przyjazne dla dzieci miejsce do zabawy. Roboty wyposażone są w specjalne czujniki, które wykrywają obecność przeszkód, takich jak dzieci czy zwierzęta, i automatycznie zmieniają swoją trajektorię, aby uniknąć kolizji.

Czas na pasje i rodzinę: Codzienne obowiązki domowe mogą zabierać dużo czasu, który mógłbyś spędzić na realizacji swoich pasji lub wspólnych chwilach z najbliższymi. Posiadając robot koszący, oszczędzasz czas, który wcześniej pochłaniało koszenie trawy, i możesz go poświęcić na to, co naprawdę Cię interesuje.

Ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie: Roboty koszące są nie tylko wygodne, ale także ekonomiczne i ekologiczne. Wyposażone są w pojemne akumulatory litowo-jonowe o długim czasie pracy, co oznacza mniejsze zużycie energii. Ponadto, roboty koszące nie emitują spalin, co przyczynia się do zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko.

Cisza i prywatność: Nasze automaty koszące to ciche urządzenia, które nie zakłócają spokoju Twojego ogrodu ani sąsiadów. Dzięki temu możesz cieszyć się ciszą i prywatnością, nie martwiąc się o hałasowe koszenie trawy.

Wizja pięknego trawnika bez naszej ingerencji wydaje się być fantastyczna. Jednak każdy Klient zastanawia się, czy robot koszący sprawdzi się w jego ogrodzie! Nierówności terenu, krzewy, rabaty, zwierzęta, dzieci, strach przed trudnością w obsłudze robota – spotykamy się z tym prawie przy każdej realizacji. Poniżej zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje o robotach, abyś mógł podjąć decyzję, czy robot sprawdzi się na Twojej posesji:

Dostosowane do trudnych warunków: Nasze roboty do koszenia mają nawigację GPS i łączność GSM, co umożliwia im samodzielne poruszanie się po wskazanym terenie. Bez względu na to, czy Twój ogród znajduje się na płaskim terenie, czy na zboczu, nasze roboty poradzą sobie z koszeniem. Ambrogio, nasza kosiarka automatyczna, potrafi kosić trawę nawet na nachyleniach sięgających 75%. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i tysiącom wykonanych instalacji, mamy sprawdzone rozwiązania do najbardziej skomplikowanych ogrodów każdej wielkości.

Inteligentne rozwiązanie: Ambrogio został wyposażony w inteligentne algorytmy koszenia, które pozwalają mu zidentyfikować już skoszone obszary. Dzięki specjalnie wyprofilowanym kołom, robot ma doskonałą przyczepność do podłoża, nawet na nierównym terenie. Oferujemy kosiarki automatyczne w czterech liniach: Pro, Next, Tech i Green Line, abyś mógł znaleźć model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

System nawigacji: Roboty koszące są wyposażone w zaawansowane systemy nawigacyjne, takie jak GPS (Global Positioning System) lub czujniki, które umożliwiają im śledzenie swojej pozycji na trawniku. Dzięki temu mogą precyzyjnie określić obszar, który muszą pokosić, a także unikać przeszkód na swojej drodze.

Systemy mulczowania: Wiele robotów koszących ma wbudowany system mulczowania, który pozwala na rozdrobnienie skoszonej trawy na małe cząsteczki i rozłożenie ich na powierzchni trawnika. Mulczowanie ma wiele zalet, m.in. nawożenie trawy naturalnymi składnikami odżywczymi, zwiększenie retencji wody w glebie oraz zapobieganie rozwojowi chwastów.

Ciche działanie: Roboty koszące są zaprojektowane tak, aby pracować w sposób cichy i nie zakłócać spokoju otoczenia. Dzięki temu możesz cieszyć się ciszą w ogrodzie, nawet podczas koszenia trawy.

Automatyczny harmonogram koszenia: Możesz programować roboty koszące, aby kosily trawę automatycznie według ustalonego harmonogramu. Możesz ustawić dni i godziny, w których robot ma rozpocząć pracę, a on samodzielnie wykona koszenie zgodnie z planem. To oszczędza czas i pozwala na utrzymanie trawnika w doskonałym stanie przez cały sezon.

Łatwość obsługi: Roboty koszące są zaprojektowane tak, aby były łatwe w obsłudze. Zwykle posiadają intuicyjne panele sterowania lub aplikacje mobilne, które umożliwiają programowanie, monitorowanie pracy robota i dostęp do różnych ustawień.

Jeśli chcesz, aby profesjonalny robot  Ambrogio/Tech Line z włoskiej fabryki Zuchetti Centro Sistemi, kosił Twoją trawę, ale nie wiesz, od czego zacząć, lub potrzebujesz wsparcia w wyborze odpowiedniego modelu, nasi eksperci są gotowi Ci pomóc. Z przyjemnością udzielą odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące instalacji i funkcjonowania robotów koszących.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 575 579 000

kontakt@profesjonalne-nawadnianie.pl

https://profesjonalne-nawadnianie.pl/produkty/roboty-koszace/2-291

Jak nawadniać plantacje cebuli ?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

czytaj więcej

Zaproszenie na AGRO SHOW 2023 – Ha-Dwa-O na wielkim święcie branży rolniczej - nie może Cię zabraknąć!

Już 22-24 września w Bednarach odbędzie się 28. Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW. To największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie, która co roku przyciąga tysiące rolników i firm z całego świata – będziemy tam i my!

czytaj więcej

Lider wśród elektrozaworów – marka Bermad! Nasz ekspert radzi, dlaczego nie warto oszczędzać na elektrozaworach.

Elektrozawory Bermad są polecane przez naszych projektantów, ze względu na wysoką jakość wykonania, bardzo długą żywotność i wiele innych zalet, które przewyższają elektrozawory Bermad na tle konkurencji.

czytaj więcej

Dlaczego nawadnianie automatyczne trawnika jest lepsze od ręcznego podlewania konewką?

W dzisiejszym artykule poruszymy temat nawadniania ogrodów przydomowych i skupimy się na zaletach nawadniania automatycznego trawnika zraszaczami ogrodowymi. Przedstawimy argumenty, dlaczego warto rozważyć tę metodę podlewania – nie tylko trawnika, ale i całego ogrodu – warzyw, kwiatów i krzewów.

czytaj więcej