e-sklep
blog
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
6.10.2023

ZBIORNIKI Z BLACHY FALISTEJ

Odpowiednie rezerwy wody w zbiornikach z blachy falistej.

Zbiorniki z blachy znajdują szerokie zastosowanie jako zbiorniki do wody pitnej, głębinowej jak i deszczowej. Gromadzą wodę w celach nawodnieniowych oraz utrzymują odpowiednie rezerwy. Służą również jako zbiorniki napowietrzające i ogrzewające wodę. Są także używane jako zbiorniki do drenażu w uprawach z recyrkulacją. Montowane są w systemach nawadniania. Składają się z zewnętrznej konstrukcji wykonanej ze specjalnych blach falistych. Do projektowanych zbiorników na wodę używana jest najwyższej jakości (europejskiej) stal ocynkowana. Wszystkie dostępne konfiguracje zostały przetestowane zgodnie z rozbudowanymi modelami obliczeniowymi. zależności od wybranej konfiguracji zbiorniki składają się z paneli o minimalnej grubości 1,00 mm. Wraz ze wzrostem rozmiaru i wysokości panele stają się również grubsze, aby wytrzymać ciśnienie wody w każdych warunkach.

Możliwość przykrycia zbiornika pokrywą antyglonową pływającą i na słupie lub dachem ze stali galwanizowanej. Dodatkowo zbiorniki wyposażone są w wkłady EPDM, które gwarantują gazoszczelność i wodoszczelność zbiornika, komfort oraz dużą stabilność bezpieczeństwa. Ten wytrzymały wkład doskonale nadaje się do magazynowania wody, a także posiada certyfikat do wody pitnej. Zbiorniki z blachy falistej są produkowane w taki sposób, że mogą być dostarczane jako prefabrykowany pakiet. Oznacza to, że zbiornik jest dostarczany jako kompletny zestaw konstrukcyjny, zawierający wszystkie materiały instalacyjne (z wyłączeniem narzędzi). Montaż metalowych ścian jest szybki i łatwy dzięki dostarczonym materiałom mocującym i przejrzystym instrukcjom montażu. Z zestawem konstrukcyjnym montaż zbiorników wymaga tylko siły roboczej i kilku prostych narzędzi.

Nasza firma posiada szeroką ofertę zbiorników z blachy falistej w różnych konfiguracjach od pojemności 2m3 do ponad 1600m3.

Zajmujemy się zarówno sprzedażą zbiorników jak również montażem.

Zapraszamy do kontaktu!

Nawadnianie kropelkowe: Dlaczego warto już teraz przygotować się do następnego sezonu 2024?

Mimo, że zbliża się przerwa zimowa od prac w polu, warto jeszcze w tym roku zacząć planować sezon 2024 razem z naszą firmą Ha-Dwa-O.

czytaj więcej

Wyższy plon pomidora gruntowego dzięki nawadnianiu kroplowemu

Cieszy fakt, że zwiększa się świadomość rolników związana z możliwością uzyskania większych plonów w uprawie pomidora dzięki nawadnianiu kroplowemu. Przede wszystkim ma na to wpływ zmieniający się klimat, który powoduje, że bardzo często słyszymy o braku odpowiedniej ilości wody w rolnictwie.

czytaj więcej

Profesjonalne Systemy Nawadniania: Gwarancja Efektywności i Jakości

Od ponad 20 lat przygotowujemy projekty systemów nawadniających dla różnych celów, takich jak uprawy polowe, szkółki leśne, plantacje, sady, tereny zieleni, obiekty sportowe, ogrody przydomowe i wiele innych. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Opowiadamy o naszej firmie!

czytaj więcej

Jak nawadniać plantacje cebuli ?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

czytaj więcej