e-sklep
aktualności
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
10.1.2023

ZBIORNIKI Z BLACHY FALISTEJ

Odpowiednie rezerwy wody w zbiornikach z blachy falistej.

Zbiorniki z blachy znajdują szerokie zastosowanie jako zbiorniki do wody pitnej, głębinowej jak i deszczowej. Gromadzą wodę w celach nawodnieniowych oraz utrzymują odpowiednie rezerwy. Służą również jako zbiorniki napowietrzające i ogrzewające wodę. Są także używane jako zbiorniki do drenażu w uprawach z recyrkulacją. Montowane są w systemach nawadniania. Składają się z zewnętrznej konstrukcji wykonanej ze specjalnych blach falistych. Do projektowanych zbiorników na wodę używana jest najwyższej jakości (europejskiej) stal ocynkowana. Wszystkie dostępne konfiguracje zostały przetestowane zgodnie z rozbudowanymi modelami obliczeniowymi. zależności od wybranej konfiguracji zbiorniki składają się z paneli o minimalnej grubości 1,00 mm. Wraz ze wzrostem rozmiaru i wysokości panele stają się również grubsze, aby wytrzymać ciśnienie wody w każdych warunkach. Możliwość przykrycia zbiornika pokrywą antyglonową pływającą i na słupie lub dachem ze stali galwanizowanej. Dodatkowo zbiorniki wyposażone są w wkłady EPDM, które gwarantują gazoszczelność i wodoszczelność zbiornika, komfort oraz dużą stabilność bezpieczeństwa. Ten wytrzymały wkład doskonale nadaje się do magazynowania wody, a także posiada certyfikat do wody pitnej. Zbiorniki z blachy falistej są produkowane w taki sposób, że mogą być dostarczane jako prefabrykowany pakiet. Oznacza to, że zbiornik jest dostarczany jako kompletny zestaw konstrukcyjny, zawierający wszystkie materiały instalacyjne (z wyłączeniem narzędzi). Montaż metalowych ścian jest szybki i łatwy dzięki dostarczonym materiałom mocującym i przejrzystym instrukcjom montażu. Z zestawem konstrukcyjnym montaż zbiorników wymaga tylko siły roboczej i kilku prostych narzędzi.

Nasza firma posiada szeroką ofertę zbiorników z blachy falistej w różnych konfiguracjach od pojemności 2m3 do ponad 1600m3.

Zajmujemy się zarówno sprzedażą zbiorników jak również montażem.

Zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalne projekty systemów nawadniania.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu profesjonalnych systemów nawadniania. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pozwalają nam pełnić usługi fachowego doradztwa i przygotowywać w pełni profesjonalne projekty.

czytaj więcej

PHU HA-DWA-O na TSW 2023

Zapraszamy na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW w dniach 18-19 stycznia 2023!

czytaj więcej

Jubileuszowy Bieg Witkowska Dycha

W niedzielę wystąpiliśmy w roli Partnera podczas biegu Witkowska Dycha organizowanego przez klub Witkowo Biega

czytaj więcej

AGRO SHOW BEDNARY 2022

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW Bednary 2022 przeszła do historii. Ponad 700 wystawców, 120 tys. zwiedzających, 3 dni wystawy na powierzchni 120ha. AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie.

czytaj więcej