e-sklep
blog
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
6.10.2023

ZBIORNIKI Z BLACHY FALISTEJ

Odpowiednie rezerwy wody w zbiornikach z blachy falistej.

Zbiorniki z blachy znajdują szerokie zastosowanie jako zbiorniki do wody pitnej, głębinowej jak i deszczowej. Gromadzą wodę w celach nawodnieniowych oraz utrzymują odpowiednie rezerwy. Służą również jako zbiorniki napowietrzające i ogrzewające wodę. Są także używane jako zbiorniki do drenażu w uprawach z recyrkulacją. Montowane są w systemach nawadniania. Składają się z zewnętrznej konstrukcji wykonanej ze specjalnych blach falistych. Do projektowanych zbiorników na wodę używana jest najwyższej jakości (europejskiej) stal ocynkowana. Wszystkie dostępne konfiguracje zostały przetestowane zgodnie z rozbudowanymi modelami obliczeniowymi. zależności od wybranej konfiguracji zbiorniki składają się z paneli o minimalnej grubości 1,00 mm. Wraz ze wzrostem rozmiaru i wysokości panele stają się również grubsze, aby wytrzymać ciśnienie wody w każdych warunkach.

Możliwość przykrycia zbiornika pokrywą antyglonową pływającą i na słupie lub dachem ze stali galwanizowanej. Dodatkowo zbiorniki wyposażone są w wkłady EPDM, które gwarantują gazoszczelność i wodoszczelność zbiornika, komfort oraz dużą stabilność bezpieczeństwa. Ten wytrzymały wkład doskonale nadaje się do magazynowania wody, a także posiada certyfikat do wody pitnej. Zbiorniki z blachy falistej są produkowane w taki sposób, że mogą być dostarczane jako prefabrykowany pakiet. Oznacza to, że zbiornik jest dostarczany jako kompletny zestaw konstrukcyjny, zawierający wszystkie materiały instalacyjne (z wyłączeniem narzędzi). Montaż metalowych ścian jest szybki i łatwy dzięki dostarczonym materiałom mocującym i przejrzystym instrukcjom montażu. Z zestawem konstrukcyjnym montaż zbiorników wymaga tylko siły roboczej i kilku prostych narzędzi.

Nasza firma posiada szeroką ofertę zbiorników z blachy falistej w różnych konfiguracjach od pojemności 2m3 do ponad 1600m3.

Zajmujemy się zarówno sprzedażą zbiorników jak również montażem.

Zapraszamy do kontaktu!

Sezon ogrodniczy nadchodzi: jak skutecznie przygotować swój ogród?

Zbliżający się sezon ogrodniczy to czas radości dla pasjonatów zieleni. Jednak sukces w ogrodzie wymaga starannego planowania i przygotowania.

czytaj więcej

Nawadnianie kroplowe truskawek: skuteczna metoda dla zdrowych plonów

W tym artykule opiszemy, dlaczego nawadnianie kroplowe jest tak popularne i skuteczne i jak je wdrożyć w swojej plantacji truskawek.

czytaj więcej

Precyzyjne nawadnianie kropelkowe ogrodu: taśma czy linia?

Zastanawiasz się, czy kupić linię czy taśmę? Rozwiejemy Twoje wątpliwości raz na zawsze!

czytaj więcej

Profesjonalne nawadnianie warzyw w ogrodzie: skuteczne metody i praktyczne wskazówki

Warzywa, bogate w składniki odżywcze, stanowią kluczowy element zdrowej diety. Jednak aby zapewnić im optymalny wzrost i plonowanie, niezbędne jest właściwe nawodnienie. W niniejszym artykule koncentrujemy się na praktycznych wskazówkach dotyczących nawodnienia i nowoczesnych technologiach.

czytaj więcej