e-sklep
blog
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
9.10.2023

Zaproszenie na AGRO SHOW 2023 – Ha-Dwa-O na wielkim święcie branży rolniczej - nie może Cię zabraknąć!

Już 22-24 września w Bednarach odbędzie się 28. Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW. To największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie, która co roku przyciąga tysiące rolników i firm z całego świata – będziemy tam i my!

Zapraszamy rolników i wszystkich zainteresowanych rolnictwem do udziału w 28. Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW i naszego stoiska280 – do zobaczenia w ten weekend w Bednarach!

AGRO SHOW 2023 – wielkie święto branży rolniczej

Już 22-24 września w Bednarach odbędzie się 28. Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW. To największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie, która co roku przyciąga tysiące rolników i firm z całego świata – będziemy tam i my!

Wystawa to doskonała okazja, aby zapoznać się z najnowszymi trendami w rolnictwie, zobaczyć najnowsze maszyny i urządzenia, a także porozmawiać z ekspertami z branży.

W tym roku na AGRO SHOW zaprezentuje się ponad 500 wystawców z Polski i zagranicy. Będą to firmy oferujące maszyny i urządzenia rolnicze, środki produkcji, wyposażenia gospodarstw, a także firmy świadczące usługi dla rolnictwa.

Bardzo cieszy nas kolejna okazja do spotkania się z naszymi Partnerami oraz Klientami i możliwość przedstawienia naszej oferty. Mamy nadzieję, że takie spotkania przełożą się na wiele ciekawych projektów i inwestycji.

Na naszym stoisku nr 280 zaprezentujemy m.in.: HIT! pola testowe nawadniania kroplowego cebuli, truskawki, ziemniaków za pomocą taśm i linii kroplujących Rivulis, zbiornik z blachy falistej, urządzenia do fertygacji/dozowania nawozów, asortyment systemu nawadniania itp.

W ramach wystawy zaplanowano również szereg imprez i wydarzeń towarzyszących, w tym:

• Finał konkursu Młody Mechanik na Medal

• Pokazy maszyn rolniczych podczas pracy

• Seminaria i wykłady

Wystawa AGRO SHOW jest biletowana. Bilety można kupić online lub bezpośrednio przed wejściem na teren wystawy.

Oto kilka dodatkowych informacji:

• Wystawa będzie otwarta w godzinach 9-17.

• Organizator zaleca zakup biletów wcześniej przez internet.

• Informacje na temat dofinansowania przyjazdów grupowych można znaleźć na stronie internetowej wystawy.

• Organizator wydarzenia zapewnia bezpłatny parking dla przyjezdnych samochodami.

• Więcej informacji na stronie internetowej wystawy: www.agroshow.pl

Zapraszamy rolników i wszystkich zainteresowanych rolnictwem do udziału w 28. Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW i naszego stoiska 280 – do zobaczenia w ten weekend w Bednarach!

 

Sezon ogrodniczy nadchodzi: jak skutecznie przygotować swój ogród?

Zbliżający się sezon ogrodniczy to czas radości dla pasjonatów zieleni. Jednak sukces w ogrodzie wymaga starannego planowania i przygotowania.

czytaj więcej

Nawadnianie kroplowe truskawek: skuteczna metoda dla zdrowych plonów

W tym artykule opiszemy, dlaczego nawadnianie kroplowe jest tak popularne i skuteczne i jak je wdrożyć w swojej plantacji truskawek.

czytaj więcej

Precyzyjne nawadnianie kropelkowe ogrodu: taśma czy linia?

Zastanawiasz się, czy kupić linię czy taśmę? Rozwiejemy Twoje wątpliwości raz na zawsze!

czytaj więcej

Profesjonalne nawadnianie warzyw w ogrodzie: skuteczne metody i praktyczne wskazówki

Warzywa, bogate w składniki odżywcze, stanowią kluczowy element zdrowej diety. Jednak aby zapewnić im optymalny wzrost i plonowanie, niezbędne jest właściwe nawodnienie. W niniejszym artykule koncentrujemy się na praktycznych wskazówkach dotyczących nawodnienia i nowoczesnych technologiach.

czytaj więcej