e-sklep
blog
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
20.12.2023

Współorganizowaliśmy Cebulowy VIP Room w Cukrowni Żnin!

Wspaniały sobotni wieczór stał się areną dla pierwszego w Polsce Cebulowego spotkania VIP Room, zorganizowanego w malowniczej Cukrowni Żnin. To niezapomniane wydarzenie, które z dumą współorganizowała nasza firma, reprezentowana przez Bartka i Patryka.

Spotkanie producentów cebuli na najwyższym poziomie!
Wydarzenie zgromadziło czołowych producentów cebuli z całego kraju, tworząc wyjątkową okazję do wymiany doświadczeń, nauki od ekspertów i prowadzenia fascynujących dyskusji na temat kluczowych aspektów związanych z uprawą cebuli.
W gronie współorganizatorów znaleźli się przedstawiciele renomowanych firm, takich jak Timac Agro Polska, Rol-Spec, Koppert Polska, Flortom Hurtownia Ogrodnicza, PROCAM, Agrotop Tomasz Kaczmarek oraz Rivulis Polska, reprezentowana przez niezawodnego Krzysztofa. Razem stworzyliśmy atmosferę sprzyjającą tworzeniu nowych relacji, wymianie myśli i budowaniu synergii w branży.

Od fascynujących prezentacji do niezapomnianej zabawy!
Po wartościowych prezentacjach, podczas których omówione zostały kluczowe kwestie związane z uprawą cebuli, nadszedł czas na bardziej luźną część wieczoru. Atmosfera pełna entuzjazmu trwała niemalże do wczesnych godzin porannych, umożliwiając uczestnikom budowanie relacji, wymianę pomysłów i tworzenie inspirującej atmosfery.

Mamy nadzieję, że owocne rozmowy i dyskusje na temat nawadniania kroplowego przekładają się na konkretne inwestycje w nadchodzącym sezonie. Dzięki temu nasi Klienci i Partnerzy będą mogli cieszyć się jeszcze większymi, lepszej jakości plonami cebuli.


Podziękowanie Dla Uczestników!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, dzielenie się wiedzą i tworzenie inspirującej atmosfery. To dzięki Wam to spotkanie stało się niezapomnianym wydarzeniem, które przyczyni się do rozwoju polskiego sektora cebulowego. Jednocześnie zapraszamy do uczestnictwa w  kolejnych owocnych spotkaniach w 2024 roku i życzymy sukcesów w rolniczym świecie!


Część zdjęć dzięki uprzejmości e-warzywnictwo.pl Warzywa.pl

Sezon ogrodniczy nadchodzi: jak skutecznie przygotować swój ogród?

Zbliżający się sezon ogrodniczy to czas radości dla pasjonatów zieleni. Jednak sukces w ogrodzie wymaga starannego planowania i przygotowania.

czytaj więcej

Nawadnianie kroplowe truskawek: skuteczna metoda dla zdrowych plonów

W tym artykule opiszemy, dlaczego nawadnianie kroplowe jest tak popularne i skuteczne i jak je wdrożyć w swojej plantacji truskawek.

czytaj więcej

Precyzyjne nawadnianie kropelkowe ogrodu: taśma czy linia?

Zastanawiasz się, czy kupić linię czy taśmę? Rozwiejemy Twoje wątpliwości raz na zawsze!

czytaj więcej

Profesjonalne nawadnianie warzyw w ogrodzie: skuteczne metody i praktyczne wskazówki

Warzywa, bogate w składniki odżywcze, stanowią kluczowy element zdrowej diety. Jednak aby zapewnić im optymalny wzrost i plonowanie, niezbędne jest właściwe nawodnienie. W niniejszym artykule koncentrujemy się na praktycznych wskazówkach dotyczących nawodnienia i nowoczesnych technologiach.

czytaj więcej