e-sklep
blog
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
30.9.2021

Spotkanie Cebulowe w Strzałkowie organizowane przez WiOM Warzywa i Owoce Miękkie

16 września w Strzałkowie odbyło się Spotkanie Cebulowe.

Nasza firma jak zawsze wystąpiła w roli partnera w zakresie systemów nawadniania uprawy cebuli. W trakcie spotkania mieliśmy okazje zobaczyć kolekcję 11 odmian cebuli. Podczas części polowej odbył się pokaz precyzyjnego chwastownika, wykorzystywanego przy walce z chwastami w warzywach, jak również do rozkruszania zasklepionej po nawalnych deszczach gleby. W części seminaryjnej uczestnicy mieli okazję wysłuchać prelekcji dotyczących m.in.: odmian cebuli, nawożenia upraw warzywnych, nawadniania plantacji. Razem z nami obecny był kolega Krzysztof, z firmy Rivulis, który wygłosił ciekawy wykład właśnie na temat nawadniania cebuli. Przedstawił zalety nawadniania kropelkowego, ważne aspekty filtracji wody oraz zaprezentował nasz flagowy produkt - taśmę kroplującą Rivulis D1000.

Nawadnianie kropelkowe: Dlaczego warto już teraz przygotować się do następnego sezonu 2024?

Mimo, że zbliża się przerwa zimowa od prac w polu, warto jeszcze w tym roku zacząć planować sezon 2024 razem z naszą firmą Ha-Dwa-O.

czytaj więcej

Wyższy plon pomidora gruntowego dzięki nawadnianiu kroplowemu

Cieszy fakt, że zwiększa się świadomość rolników związana z możliwością uzyskania większych plonów w uprawie pomidora dzięki nawadnianiu kroplowemu. Przede wszystkim ma na to wpływ zmieniający się klimat, który powoduje, że bardzo często słyszymy o braku odpowiedniej ilości wody w rolnictwie.

czytaj więcej

Profesjonalne Systemy Nawadniania: Gwarancja Efektywności i Jakości

Od ponad 20 lat przygotowujemy projekty systemów nawadniających dla różnych celów, takich jak uprawy polowe, szkółki leśne, plantacje, sady, tereny zieleni, obiekty sportowe, ogrody przydomowe i wiele innych. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Opowiadamy o naszej firmie!

czytaj więcej

Jak nawadniać plantacje cebuli ?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

czytaj więcej