e-sklep
aktualności
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
30.9.2021

Spotkanie Cebulowe w Strzałkowie organizowane przez WiOM Warzywa i Owoce Miękkie

16 września w Strzałkowie odbyło się Spotkanie Cebulowe.

Nasza firma jak zawsze wystąpiła w roli partnera w zakresie systemów nawadniania uprawy cebuli. W trakcie spotkania mieliśmy okazje zobaczyć kolekcję 11 odmian cebuli. Podczas części polowej odbył się pokaz precyzyjnego chwastownika, wykorzystywanego przy walce z chwastami w warzywach, jak również do rozkruszania zasklepionej po nawalnych deszczach gleby. W części seminaryjnej uczestnicy mieli okazję wysłuchać prelekcji dotyczących m.in.: odmian cebuli, nawożenia upraw warzywnych, nawadniania plantacji. Razem z nami obecny był kolega Krzysztof, z firmy Rivulis, który wygłosił ciekawy wykład właśnie na temat nawadniania cebuli. Przedstawił zalety nawadniania kropelkowego, ważne aspekty filtracji wody oraz zaprezentował nasz flagowy produkt - taśmę kroplującą Rivulis D1000.

Wszystko co powinieneś wiedzieć przed zakupem robota koszącego

Zastanawiasz się jaką kosiarkę kupić - elektryczną, spalinową czy robota koszącego? Chcesz wiedzieć jakie korzyści przynosi posiadanie robota koszącego? Myślisz o pięknym, zadbanym trawniku, jednocześnie ciesząc się wolnym czasem? Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

czytaj więcej

Podziemne nawadnianie kropelkowe (SDI)

Pierwsze kroki z podpowierzchniowym nawadnianiem kroplowym.

czytaj więcej

Bieg "Hipper 5-tka w Skoju"

26 września w niedziele odbył się bieg "Hipper 5-tka w Skoju". Nasza firma wystąpiła w roli jednego z partnerów.

czytaj więcej

Nawadnianie kalafiora i brokuła. Jak poprawić wydajność podlewania?

27 lipca w Błocie k. Bruków Unisławskich odbyło się spotkanie brokułowo-kalafiorowe z przetwórnią Greenyard Frozen Polska, organizowane przez Naszą Redakcję. Uczestnicy spotkania mieli okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie nawadniania roślin. Obejrzyj film pod artykułem!

czytaj więcej