e-sklep
aktualności
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
19.9.2022

Spotkanie Cebulowe w Strzałkowie

15 września uczestniczyliśmy w spotkaniu poświęconemu nawadnianiu cebuli, które odbyło się w Strzałkowie.

15 września uczestniczyliśmy w spotkaniu poświęconemu nawadnianiu cebuli, które odbyło się w Strzałkowie.

Spotkanie rozpoczęło się od lustracji plantacji cebuli na polu, a następnie odbyła się część teoretyczna.

Ciekawe wykłady przedstawiły firmy PNOS Ożarów Mazowiecki oraz Biocont Polska - biologiczne systemy ochrony upraw

Nasza firma zaprezentowała temat nawadniania kropelkowego plantacji cebuli. Przedstawiliśmy nasz flagowy produkt czyli taśmę kroplującą Rivulis D1000 oraz inne produkty z naszej oferty, a także nową aplikacją firmy Rivulis Polska czyli ReelView, dzięki której możemy monitorować swoją plantacje w aspektach stadium wegetacji oraz poziomu zmienności wilgotności roślin.

Zainteresowanie nawadnianiem kropelkowym cebuli było naprawdę bardzo duże, więc mamy nadzieję, że w nowym roku przełoży się to na wiele nowych inwestycji.

Filtracja wody ważnym elementem w systemach nawadniania - filtry AMIAD Mini Sigma

Filtracja wody jest bardzo ważnym elementem w instalacjach systemu nawadniającego gdy występuje woda narażona na zanieczyszczenia. Istotne jest odpowiednie dobranie filtra w zależności od rodzaju systemu oraz zanieczyszczeń jakie mogą występować.

czytaj więcej

Spotkanie Ogórkowe u Pana Cezarego

W dniu 25 lipca byliśmy obecni w Gospodarstwie Pana Cezarego Olejniczaka na spotkaniu ogórkowym. Zaprezentowaliśmy się w temacie nawadniania kropelkowego uprawy ogórka za pomocą taśm kroplujących D1000.

czytaj więcej

Nawadnianie kroplowe truskawki - poznaj smak sukcesu. Większe, lepsze owoce!

Niezależnie od tego, czy uprawy prowadzone są na otwartym polu, w tunelu czy w hydroponice, plantator może ograniczyć ryzyko i zwiększyć szanse na powodzenie wybierając system nawadniania kroplowego o optymalnych parametrach pracy.

czytaj więcej

Uprawa kukurydzy - Ogólnopolski Dzień Kukurydzy Cukrowej

Już w piątek 02.09.2022 weźmiemy udział w Ogólnopolskim Dniu Kukurydzy Cukrowej organizowanym przez Grupę Producentów Owoców i Warzyw ,,WARPOL” oraz WiOM.

czytaj więcej