e-sklep
blog
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
1.4.2021

ROBOTY KOSZĄCE TECH-LINE

💧 Chcesz utrzymać swój trawnik w idealnym stanie?

Od tego roku w naszej ofercie pojawiły się nowe produkty z Zuchetti Centro Sistemi (ZCS) - wiodącego światowego producenta robotów koszących. ‼

Nasi pracownicy w ostatnim czasie zostali przeszkoleni w sprzedaży, instalacji i serwisie robotów koszących Tech Line.

Oferowane przez nas roboty koszące Tech Line to bezpieczne rozwiązanie. Każde urządzenie zbudowane jest z wytrzymałych elementów, wyposażone w wysokiej jakości noże, bezszczotkowe silniki oraz pojemne akumulatory litowo-jonowe o długim czasie pracy. Roboty posiadają łączność GSM i nawigacje GPS dzięki którym same poruszają się po wskazanym terenie. Są przystosowane do pracy w nawet najbardziej skomplikowanych ogrodach każdej wielkości, gdzie występują duże nachylenia. Zadowolenie z posiadania idealnie skoszonego i zawsze gotowego do zabaw trawnika jest możliwe dzięki robotom koszącym TECH line, w których najbardziej rozwinięte technologie łączą się z elegancją.

Jesteś zainteresowany zakupem robota koszącego? ☘️
Zapraszamy do kontaktu!

Sezon ogrodniczy nadchodzi: jak skutecznie przygotować swój ogród?

Zbliżający się sezon ogrodniczy to czas radości dla pasjonatów zieleni. Jednak sukces w ogrodzie wymaga starannego planowania i przygotowania.

czytaj więcej

Nawadnianie kroplowe truskawek: skuteczna metoda dla zdrowych plonów

W tym artykule opiszemy, dlaczego nawadnianie kroplowe jest tak popularne i skuteczne i jak je wdrożyć w swojej plantacji truskawek.

czytaj więcej

Precyzyjne nawadnianie kropelkowe ogrodu: taśma czy linia?

Zastanawiasz się, czy kupić linię czy taśmę? Rozwiejemy Twoje wątpliwości raz na zawsze!

czytaj więcej

Profesjonalne nawadnianie warzyw w ogrodzie: skuteczne metody i praktyczne wskazówki

Warzywa, bogate w składniki odżywcze, stanowią kluczowy element zdrowej diety. Jednak aby zapewnić im optymalny wzrost i plonowanie, niezbędne jest właściwe nawodnienie. W niniejszym artykule koncentrujemy się na praktycznych wskazówkach dotyczących nawodnienia i nowoczesnych technologiach.

czytaj więcej