e-sklep
blog
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
10.1.2023

Profesjonalne projekty systemów nawadniania.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu profesjonalnych systemów nawadniania. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pozwalają nam pełnić usługi fachowego doradztwa i przygotowywać w pełni profesjonalne projekty.

Nasi pracownicy przed przystąpieniem do projektowania, bardzo często odbywają wizje lokalne aby dokładnie poznać teren przeznaczony do nawadniania oraz potrzeby Inwestora. Jesteśmy w stanie dostosować projekt do jego wymagań, jednocześnie sugerując rozwiązania, które będą przekładać się na jak największą efektywność systemu. Pomagamy dobrać odpowiednie urządzenia oraz elementy, a także doradzamy w kwestii montażu i eksploatacji.

Przygotowujemy projekty systemów nawadniania upraw polowych , szkółek leśnych, plantacji, sadów, terenów zieleni, obiektów sportowych, ogrodów przydomowych itp. Działamy na bazie urządzeń najwyższej jakości co przekłada się na niezawodność i brak problemów w przyszłości. Chcemy aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług dlatego jesteśmy w pełni świadomi i pewni urządzeń, z których składa się proponowany przez nas system. Odpowiednio przygotowany projekt gwarantuje prawidłowe i efektywne działanie systemu.  

Oferta, którą Państwo od nas otrzymają cechuje:

💧szczegółowa wycena materiału i montażu,

💧profesjonalne kosztorysy

💧projekt komputerowy,

💧brak ukrytych dodatkowych kosztów,

💧najwyższa jakość usług,

💧najlepsze systemy nawadniania,

💧36 miesięczna gwarancja,

💧serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Zapraszamy do współpracy!

Sezon ogrodniczy nadchodzi: jak skutecznie przygotować swój ogród?

Zbliżający się sezon ogrodniczy to czas radości dla pasjonatów zieleni. Jednak sukces w ogrodzie wymaga starannego planowania i przygotowania.

czytaj więcej

Nawadnianie kroplowe truskawek: skuteczna metoda dla zdrowych plonów

W tym artykule opiszemy, dlaczego nawadnianie kroplowe jest tak popularne i skuteczne i jak je wdrożyć w swojej plantacji truskawek.

czytaj więcej

Precyzyjne nawadnianie kropelkowe ogrodu: taśma czy linia?

Zastanawiasz się, czy kupić linię czy taśmę? Rozwiejemy Twoje wątpliwości raz na zawsze!

czytaj więcej

Profesjonalne nawadnianie warzyw w ogrodzie: skuteczne metody i praktyczne wskazówki

Warzywa, bogate w składniki odżywcze, stanowią kluczowy element zdrowej diety. Jednak aby zapewnić im optymalny wzrost i plonowanie, niezbędne jest właściwe nawodnienie. W niniejszym artykule koncentrujemy się na praktycznych wskazówkach dotyczących nawodnienia i nowoczesnych technologiach.

czytaj więcej