e-sklep
aktualności
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
10.1.2023

Profesjonalne projekty systemów nawadniania.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu profesjonalnych systemów nawadniania. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pozwalają nam pełnić usługi fachowego doradztwa i przygotowywać w pełni profesjonalne projekty.

Nasi pracownicy przed przystąpieniem do projektowania, bardzo często odbywają wizje lokalne aby dokładnie poznać teren przeznaczony do nawadniania oraz potrzeby Inwestora. Jesteśmy w stanie dostosować projekt do jego wymagań, jednocześnie sugerując rozwiązania, które będą przekładać się na jak największą efektywność systemu. Pomagamy dobrać odpowiednie urządzenia oraz elementy, a także doradzamy w kwestii montażu i eksploatacji.

Przygotowujemy projekty systemów nawadniania upraw polowych , szkółek leśnych, plantacji, sadów, terenów zieleni, obiektów sportowych, ogrodów przydomowych itp. Działamy na bazie urządzeń najwyższej jakości co przekłada się na niezawodność i brak problemów w przyszłości. Chcemy aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług dlatego jesteśmy w pełni świadomi i pewni urządzeń, z których składa się proponowany przez nas system. Odpowiednio przygotowany projekt gwarantuje prawidłowe i efektywne działanie systemu.  

Oferta, którą Państwo od nas otrzymają cechuje:

💧szczegółowa wycena materiału i montażu,

💧profesjonalne kosztorysy

💧projekt komputerowy,

💧brak ukrytych dodatkowych kosztów,

💧najwyższa jakość usług,

💧najlepsze systemy nawadniania,

💧36 miesięczna gwarancja,

💧serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Zapraszamy do współpracy!

ZBIORNIKI Z BLACHY FALISTEJ

Odpowiednie rezerwy wody w zbiornikach z blachy falistej.

czytaj więcej

PHU HA-DWA-O na TSW 2023

Zapraszamy na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW w dniach 18-19 stycznia 2023!

czytaj więcej

Jubileuszowy Bieg Witkowska Dycha

W niedzielę wystąpiliśmy w roli Partnera podczas biegu Witkowska Dycha organizowanego przez klub Witkowo Biega

czytaj więcej

AGRO SHOW BEDNARY 2022

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW Bednary 2022 przeszła do historii. Ponad 700 wystawców, 120 tys. zwiedzających, 3 dni wystawy na powierzchni 120ha. AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie.

czytaj więcej