e-sklep
blog
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
25.3.2024

Podsumowanie 2023r. z firmami instalatorskimi - wydarzenie roku organizowane przez Ha-Dwa-O!

W miniony piątek, 2 lutego 2024 roku, w Hotelu Ibis Style Gniezno odbyło się niezwykłe wydarzenie skierowane do firm instalatorskich, z którymi nasza firma Ha-Dwa-O miała przyjemność współpracować w roku 2023.

Ha-Dwa-O z Gniezna dziękuje za miniony rok!

Co dwa lata organizujemy tego typu spotkanie połączone ze szkoleniami, które jest swego rodzajem ukłonem w stronę firm instalatorskich i podziękowaniem za zaufanie i owocną współpracę z Ha-Dwa-O.  Zarówno my, jak i zaproszone firmy z niecierpliwością wyczekiwały daty 2 lutego, gdyż udział w wydarzeniu jest nie tylko okazją do poszerzenia wiedzy branżowej, ale także doskonałą okazją do nawiązania kontaktów.

Prelegenci, reprezentujący wiodące firmy branżowe, zaprezentowali bogaty wachlarz tematów związanych z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w dziedzinie nawadniania i utrzymania terenów zielonych.

Podziękowania, szkolenia, rozmowy - tak wyglądało podsumowane 2023 roku!

Szkolenie rozpoczęło się od prezentacji "Nowości w ofercie firmy Rain Bird", której dokonał Mateusz Chliszcz, specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynku Rain Bird Europe. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi technologiami i produktami firmy, które rewolucjonizują dziedzinę nawadniania.

Kolejnym punktem programu było "Szkolenie z zakresu zakładania trawników", prowadzone przez Wojciecha Bartnickiego z firmy Bruno Nebelung GmbH. Podczas tej prezentacji omówione zostały różne typy traw, ich budowa, najważniejsze gatunki oraz zastosowanie. Nie zabrakło również oceny odmian traw oraz omówienia typowych problemów z trawnikami i sposobów ich rozwiązania.

Następnie Wojciech Kopeć, Regional Sales Manager Yara Poland, przeprowadził prezentację na temat "Nawożenia trawników i roślin ozdobnych produktami firmy Yara". Uczestnicy mogli dowiedzieć się o najskuteczniejszych metodach nawożenia, które pozwalają na utrzymanie trawników i roślin ozdobnych w doskonałej kondycji.

Kolejnym punktem programu było omówienie "Podziemnej linii kroplującej Rivulis z kompensacją ciśnienia" przez Krzysztofa Tułeckiego, Sales Manager for Poland, Czech Republic, Slovakia and Baltic Countries w firmie Rivulis. Ta innowacyjna technologia zapewniająca optymalne nawadnianie roślin zainteresowała uczestników, którzy mogli dowiedzieć się więcej na temat możliwości jej zastosowania.

Temat "Aspektów prawnych przy zawieraniu umów z klientami oraz rozwiązywaniu sporów" został omówiony przez przedstawiciela Kancelarii Prawnej Tomasza Święcha. W kontekście zawierania umów z klientami oraz rozwiązywania ewentualnych sporów, poznanie najważniejszych aspektów związanych z prawem było niezwykle wartościowe dla wszystkich uczestników szkolenia. Cieszymy się, że Uczestnicy tak chętnie zadawali pytania, dzięki czemu nawiązała się merytoryczna i ciekawa dyskusja w formie Q&A.

Ostatnim, ale nie mniej istotnym punktem programu było "Elektroniczne zatapialne pompy wielostopniowe Divertron", przedstawione przez Piotra Jaślarza, Customer Service Manager Poland w firmie DAB PUMPS POLAND SP. Z O.O. Ta prezentacja pozwoliła uczestnikom zapoznać się z najnowszymi technologiami w zakresie pomp, które mogą być wykorzystane w różnych rodzajach instalacji.

W trakcie szkolenia prezes firmy Ha-Dwa-O, Pan Paweł Filipiak, miał również okazję wręczyć zasłużone nagrody za największe zakupy w 2023 roku, co dodatkowo uświetniło atmosferę wydarzenia. Tym sposobem chcieliśmy wyrazić wdzięczność za dobrą współpracę i  zaangażowanie firm instalatorskich.

Na zakończenie, chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim prelegentom za przekazaną wiedzę, która na pewno okaże się niezwykle wartościowa w codziennej pracy. Dziękujemy także hotelowi Ibis za profesjonalną obsługę oraz pyszne poczęstunki, które dodatkowo uprzyjemniły to wyjątkowe spotkanie.

Mamy nadzieję, że wszystkim uczestnikom szkolenia udało się czerpać jak najwięcej korzyści z udziału w tym wydarzeniu, oraz że spotkamy się ponownie przy kolejnych okazjach do wymiany doświadczeń i poszerzania wiedzy branżowej.

Przy okazji zapraszamy do naszego sklepu internetowego: https://profesjonalne-nawadnianie.pl/

oraz na Facebooka: https://www.facebook.com/HaDwaONawadnianie

Do zobaczenia!

Sezon ogrodniczy nadchodzi: jak skutecznie przygotować swój ogród?

Zbliżający się sezon ogrodniczy to czas radości dla pasjonatów zieleni. Jednak sukces w ogrodzie wymaga starannego planowania i przygotowania.

czytaj więcej

Nawadnianie kroplowe truskawek: skuteczna metoda dla zdrowych plonów

W tym artykule opiszemy, dlaczego nawadnianie kroplowe jest tak popularne i skuteczne i jak je wdrożyć w swojej plantacji truskawek.

czytaj więcej

Precyzyjne nawadnianie kropelkowe ogrodu: taśma czy linia?

Zastanawiasz się, czy kupić linię czy taśmę? Rozwiejemy Twoje wątpliwości raz na zawsze!

czytaj więcej

Profesjonalne nawadnianie warzyw w ogrodzie: skuteczne metody i praktyczne wskazówki

Warzywa, bogate w składniki odżywcze, stanowią kluczowy element zdrowej diety. Jednak aby zapewnić im optymalny wzrost i plonowanie, niezbędne jest właściwe nawodnienie. W niniejszym artykule koncentrujemy się na praktycznych wskazówkach dotyczących nawodnienia i nowoczesnych technologiach.

czytaj więcej