e-sklep
aktualności
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
20.8.2021

Nawadnianie kalafiora i brokuła. Jak poprawić wydajność podlewania?

27 lipca w Błocie k. Bruków Unisławskich odbyło się spotkanie brokułowo-kalafiorowe z przetwórnią Greenyard Frozen Polska, organizowane przez Naszą Redakcję. Uczestnicy spotkania mieli okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie nawadniania roślin. Obejrzyj film pod artykułem!

Podczas naszego spotkania brokułowo-kalafiorowego producent profesjonalnych systemów nawadniania i nawożenia, firma Ha Dwa O z Gniezna zaprezentowała producentom brokułu i kalafiora polietylenowe rurociągi podziemne rozprowadzające wodę do deszczowni szpulowych.

- W uprawie kalafiora i brokuła nawadnia się głównie deszczowniami szpulowymi, więc tym producentom polecamy rurociągi rozprowadzające wodę do deszczowni szpulowych. Są one polietylenowe. Gładka powierzchnia wewnętrzna tych rur minimalizuje opory przepływu wody, a to wpływa na dłuższy okres użytkowania - wyjaśniał Patryk Ziółkowski z firmy Ha Dwa O.

Producentom brokułu i kalafiora firma poleca także elastyczne węże przesyłowe, złączki skręcane do tych rurociągów, złączki zgrzewane, węże strażackie, złącza hydrantowe i deszczownie przenośne.

Więcej o systemach nawodnienia Ha Dwa O dowiesz się z filmu!

https://www.warzywaiowoce.pl/articles/gatunki-warzyw/nawadnianie-kalafiora-i-brokula-jak-poprawic-wydajnosc-podlewania/

ZBIORNIKI Z BLACHY FALISTEJ

Odpowiednie rezerwy wody w zbiornikach z blachy falistej.

czytaj więcej

Profesjonalne projekty systemów nawadniania.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu profesjonalnych systemów nawadniania. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pozwalają nam pełnić usługi fachowego doradztwa i przygotowywać w pełni profesjonalne projekty.

czytaj więcej

PHU HA-DWA-O na TSW 2023

Zapraszamy na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW w dniach 18-19 stycznia 2023!

czytaj więcej

Jubileuszowy Bieg Witkowska Dycha

W niedzielę wystąpiliśmy w roli Partnera podczas biegu Witkowska Dycha organizowanego przez klub Witkowo Biega

czytaj więcej