e-sklep
aktualności
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
1.4.2021

Na stronie e-warzywnictwo.pl piszą o naszej firmie... 💧👍🥒🧅

👌Profesjonalne taśmy nawadniające💧💧💧. Postaw na technologię ActiveFlex👍🏾

🟦 Systemy nawadniania kroplowego/fertygacji są coraz częściej stosowane na dużą skalę w uprawach warzyw. Zalety tego rozwiązania to: wyższe plony lepszej jakości, mniejsza presja chorób, mniejsze zużycie wody. Idealnym wyborem do nawadniania np. cebuli czy ogórka są taśmy kroplujące #Rivulis_D1000. Oferuje je firma HA-DWA-O, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą, instalacją oraz fachowym doradztwem w zakresie profesjonalnych systemów nawadniania i nawożenia. Firma ta jest także oficjalnym dystrybutorem firmy Rivulis.
🟦 Warto pamiętać, że taśmy nawadniające D1000 posiadają technologię ActiveFlex zabezpieczającą przed przedostawaniem się gleby i korzeni do wnętrza emitera. Są to jedne z najbardziej zaawansowanych taśm kroplujących dedykowanych dla upraw warzyw polowych. Charakteryzują się zwiększoną odpornością na zapychanie.
🟦 Wszystkich zainteresowanych nawadnianiem kroplowym upraw polowych serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Ha-Dwa-O z Gniezna. Więcej informacji www.profesjonalne-nawadnianie.pl

ZBIORNIKI Z BLACHY FALISTEJ

Odpowiednie rezerwy wody w zbiornikach z blachy falistej.

czytaj więcej

Profesjonalne projekty systemów nawadniania.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu profesjonalnych systemów nawadniania. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pozwalają nam pełnić usługi fachowego doradztwa i przygotowywać w pełni profesjonalne projekty.

czytaj więcej

PHU HA-DWA-O na TSW 2023

Zapraszamy na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW w dniach 18-19 stycznia 2023!

czytaj więcej

Jubileuszowy Bieg Witkowska Dycha

W niedzielę wystąpiliśmy w roli Partnera podczas biegu Witkowska Dycha organizowanego przez klub Witkowo Biega

czytaj więcej