e-sklep
aktualności
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
1.4.2021

Na stronie e-warzywnictwo.pl piszą o naszej firmie... 💧👍🥒🧅

👌Profesjonalne taśmy nawadniające💧💧💧. Postaw na technologię ActiveFlex👍🏾

🟦 Systemy nawadniania kroplowego/fertygacji są coraz częściej stosowane na dużą skalę w uprawach warzyw. Zalety tego rozwiązania to: wyższe plony lepszej jakości, mniejsza presja chorób, mniejsze zużycie wody. Idealnym wyborem do nawadniania np. cebuli czy ogórka są taśmy kroplujące #Rivulis_D1000. Oferuje je firma HA-DWA-O, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą, instalacją oraz fachowym doradztwem w zakresie profesjonalnych systemów nawadniania i nawożenia. Firma ta jest także oficjalnym dystrybutorem firmy Rivulis.
🟦 Warto pamiętać, że taśmy nawadniające D1000 posiadają technologię ActiveFlex zabezpieczającą przed przedostawaniem się gleby i korzeni do wnętrza emitera. Są to jedne z najbardziej zaawansowanych taśm kroplujących dedykowanych dla upraw warzyw polowych. Charakteryzują się zwiększoną odpornością na zapychanie.
🟦 Wszystkich zainteresowanych nawadnianiem kroplowym upraw polowych serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Ha-Dwa-O z Gniezna. Więcej informacji www.profesjonalne-nawadnianie.pl

Wszystko co powinieneś wiedzieć przed zakupem robota koszącego

Zastanawiasz się jaką kosiarkę kupić - elektryczną, spalinową czy robota koszącego? Chcesz wiedzieć jakie korzyści przynosi posiadanie robota koszącego? Myślisz o pięknym, zadbanym trawniku, jednocześnie ciesząc się wolnym czasem? Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

czytaj więcej

Podziemne nawadnianie kropelkowe (SDI)

Pierwsze kroki z podpowierzchniowym nawadnianiem kroplowym.

czytaj więcej

Bieg "Hipper 5-tka w Skoju"

26 września w niedziele odbył się bieg "Hipper 5-tka w Skoju". Nasza firma wystąpiła w roli jednego z partnerów.

czytaj więcej

Spotkanie Cebulowe w Strzałkowie organizowane przez WiOM Warzywa i Owoce Miękkie

16 września w Strzałkowie odbyło się Spotkanie Cebulowe.

czytaj więcej