e-sklep
blog
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
31.8.2022

Filtracja wody ważnym elementem w systemach nawadniania - filtry AMIAD Mini Sigma

Filtracja wody jest bardzo ważnym elementem w instalacjach systemu nawadniającego gdy występuje woda narażona na zanieczyszczenia. Istotne jest odpowiednie dobranie filtra w zależności od rodzaju systemu oraz zanieczyszczeń jakie mogą występować.

Filtrowanie wody gwarantuje trwałość i wydajność poszczególnych elementów systemu, a także wydłuża ich żywotność. Dobór odpowiedniego typu filtra jest istotną rzeczą. Wiąże się to z rodzajem zastosowanego systemu oraz rodzajem zanieczyszczeń oraz źródłem wody.

Filtr siatkowy MINISIGMA AMIAD samoczyszczący

Trwały polimerowy samoczyszczący filtr siatkowy. Zastępuje półautomatyczne filtry. Nie wymaga ręcznego czyszczenia, wymaga niewielkiej konserwacji i ma wydajny mechanizm samoczyszczenia.

💧 łatwa instalacja i niskie koszty utrzymania

💧 niezawodny i trwały

💧 niskie zużycie wody i energii

💧 kompaktowa konstrukcja i niewielka powierzchnia

💧 idealny do wielu zastosowań związanych z nawadnianiem  

   krajobrazu i rolnictwa

💧 filtr polimerowy - wolny od korozji

Filtr siatkowy MINISIGMA może być obsługiwany za pomocą aplikacji ADI-P. Kontroler ADI-P obsługuje zautomatyzowane procesy, które czyszczą filtry Mini Sigma, umożliwiając łatwe i wygodne ich kontrolowanie i monitorowanie. Oto niektóre dane, do których można uzyskać dostęp za pomocą aplikacji ADI-P:

💧 historia czyszczenia

💧 częstotliwość czyszczenia filtra

💧 aktualny DP

💧 bieżące ciśnienie wylotowe i wejściowe

💧 jakość czyszczenia - pomiar DP na przed i po cyklu płukania

💧 awarie z opisami każdego zdarzenia

💧 stan baterii i ostrzeżenie o niskim poziomie baterii

Nawadnianie kropelkowe: Dlaczego warto już teraz przygotować się do następnego sezonu 2024?

Mimo, że zbliża się przerwa zimowa od prac w polu, warto jeszcze w tym roku zacząć planować sezon 2024 razem z naszą firmą Ha-Dwa-O.

czytaj więcej

Wyższy plon pomidora gruntowego dzięki nawadnianiu kroplowemu

Cieszy fakt, że zwiększa się świadomość rolników związana z możliwością uzyskania większych plonów w uprawie pomidora dzięki nawadnianiu kroplowemu. Przede wszystkim ma na to wpływ zmieniający się klimat, który powoduje, że bardzo często słyszymy o braku odpowiedniej ilości wody w rolnictwie.

czytaj więcej

Profesjonalne Systemy Nawadniania: Gwarancja Efektywności i Jakości

Od ponad 20 lat przygotowujemy projekty systemów nawadniających dla różnych celów, takich jak uprawy polowe, szkółki leśne, plantacje, sady, tereny zieleni, obiekty sportowe, ogrody przydomowe i wiele innych. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Opowiadamy o naszej firmie!

czytaj więcej

Jak nawadniać plantacje cebuli ?

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

czytaj więcej