e-sklep
aktualności
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
20.4.2021

D1000 - Pierwsza na świecie taśma kroplująca z wtapianym kroplownikiem i wylotem w postaci szczeliny

Systemy nawadniania kropelkowego połączone z fertygacją są coraz częściej stosowane na dużą skalę w uprawach warzyw. Idealnym wyborem do nawadniania np. cebuli czy ogórka są taśmy kroplujące Rivulis D1000.

Zalety rozwiązania kropelkowego to przede wszystkim wyższe plony lepszej jakości, mniejsza presja chorób, mniejsze zużycie wody. Wszystkie te aspekty możliwe są dzięki zastosowaniu taśmy kroplującej Rivulis D1000. Jest to pierwsza na świecie taśma kroplująca z wtapianym kroplownikiem charakteryzującym grubościenne linie kroplujące oraz wylotem w postaci szczeliny, spotykanym w taśmach cienkościennych. Unikalna technologia Active Flex zabezpiecza przed przedostawaniem się gleby i korzeni do wnętrza emitera. Kluczową korzyścią wylotu szczelinowego (w odróżnieniu do tradycyjnego okrągłego otworu) jest fakt, że zamyka się on po zamknięciu przepływu, zapobiegając tym samym wnikaniu ziarenek ziemii i wrastaniu korzeni do wnętrza kroplownika. Technologia ActiveFlex, umożliwiająca otwieranie i zamykanie wylotu, sprawia że Rivulis D1000 doskonale nadaje się do stosowania pod ziemią lub pod folią, przy minimalizacji ryzyka zassania gleby po zamknięciu przepływu.

ZBIORNIKI Z BLACHY FALISTEJ

Odpowiednie rezerwy wody w zbiornikach z blachy falistej.

czytaj więcej

Profesjonalne projekty systemów nawadniania.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu profesjonalnych systemów nawadniania. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pozwalają nam pełnić usługi fachowego doradztwa i przygotowywać w pełni profesjonalne projekty.

czytaj więcej

PHU HA-DWA-O na TSW 2023

Zapraszamy na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW w dniach 18-19 stycznia 2023!

czytaj więcej

Jubileuszowy Bieg Witkowska Dycha

W niedzielę wystąpiliśmy w roli Partnera podczas biegu Witkowska Dycha organizowanego przez klub Witkowo Biega

czytaj więcej