e-sklep
aktualności
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
1.4.2021

🌳🌲🌳MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ LASÓW🌳🌲🌳

Nasza firma z lasami ma bardzo dużo wspólnego z uwagi na to, że nasze największe inwestycje realizujemy właśnie dla Lasów Państwowych. Są to systemy nawadniania szkółek leśnych, w których produkuje się materiał sadzeniowy (siewki i sadzonki).

Od początku działalności firmy, udało nam się pracować na blisko 100 szkółkach leśnych. Zakres prac był różny. Wykonaliśmy inwestycje obejmujące m.in.: budowę deszczowni stałej, montaż zbiorników z blachy falistej, budowę i wyposażenie pompowni, przebudowę systemów nawadniania. Nasze doświadczenie które zdobyliśmy w tym czasie zostało już docenione przez wiele Nadleśnictw. Pozwala nam to często występować w roli eksperta oraz fachowego doradcy. 🌲🌳

Z okazji dzisiejszego święta chcielibyśmy Wszystkim Pracownikom Lasów Państwowych złożyć najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkich zdrowia, wytrwałości oraz sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.
Lasy Państwowe

ZBIORNIKI Z BLACHY FALISTEJ

Odpowiednie rezerwy wody w zbiornikach z blachy falistej.

czytaj więcej

Profesjonalne projekty systemów nawadniania.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu profesjonalnych systemów nawadniania. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pozwalają nam pełnić usługi fachowego doradztwa i przygotowywać w pełni profesjonalne projekty.

czytaj więcej

PHU HA-DWA-O na TSW 2023

Zapraszamy na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW w dniach 18-19 stycznia 2023!

czytaj więcej

Jubileuszowy Bieg Witkowska Dycha

W niedzielę wystąpiliśmy w roli Partnera podczas biegu Witkowska Dycha organizowanego przez klub Witkowo Biega

czytaj więcej