e-sklep
aktualności
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
1.4.2021

🌳🌲🌳MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ LASÓW🌳🌲🌳

Nasza firma z lasami ma bardzo dużo wspólnego z uwagi na to, że nasze największe inwestycje realizujemy właśnie dla Lasów Państwowych. Są to systemy nawadniania szkółek leśnych, w których produkuje się materiał sadzeniowy (siewki i sadzonki).

Od początku działalności firmy, udało nam się pracować na blisko 100 szkółkach leśnych. Zakres prac był różny. Wykonaliśmy inwestycje obejmujące m.in.: budowę deszczowni stałej, montaż zbiorników z blachy falistej, budowę i wyposażenie pompowni, przebudowę systemów nawadniania. Nasze doświadczenie które zdobyliśmy w tym czasie zostało już docenione przez wiele Nadleśnictw. Pozwala nam to często występować w roli eksperta oraz fachowego doradcy. 🌲🌳

Z okazji dzisiejszego święta chcielibyśmy Wszystkim Pracownikom Lasów Państwowych złożyć najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkich zdrowia, wytrwałości oraz sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.
Lasy Państwowe

Wszystko co powinieneś wiedzieć przed zakupem robota koszącego

Zastanawiasz się jaką kosiarkę kupić - elektryczną, spalinową czy robota koszącego? Chcesz wiedzieć jakie korzyści przynosi posiadanie robota koszącego? Myślisz o pięknym, zadbanym trawniku, jednocześnie ciesząc się wolnym czasem? Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

czytaj więcej

Podziemne nawadnianie kropelkowe (SDI)

Pierwsze kroki z podpowierzchniowym nawadnianiem kroplowym.

czytaj więcej

Bieg "Hipper 5-tka w Skoju"

26 września w niedziele odbył się bieg "Hipper 5-tka w Skoju". Nasza firma wystąpiła w roli jednego z partnerów.

czytaj więcej

Spotkanie Cebulowe w Strzałkowie organizowane przez WiOM Warzywa i Owoce Miękkie

16 września w Strzałkowie odbyło się Spotkanie Cebulowe.

czytaj więcej