e-sklep
aktualności
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
28.9.2022

AGRO SHOW BEDNARY 2022

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW Bednary 2022 przeszła do historii. Ponad 700 wystawców, 120 tys. zwiedzających, 3 dni wystawy na powierzchni 120ha. AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie.

W tym roku nasza firma po raz kolejny aktywnie uczestniczyła w wystawie.

Zaprezentowaliśmy wiele ciekawych tematów z oferty systemów nawadniania plantacji, sadów, szkółek itp.

Duże zainteresowanie Zwiedzający wyrazili tematem nawadniania podziemnego za pomocą linii i taśm kroplujących. Pokazaliśmy maszynę przeznaczoną do wprowadzania instalacji nawadniania w ziemię.

Na naszym stoisku obejrzeć można było także m.in. zbiornik z blachy falistej znajdujący szerokie zastosowanie jako zbiornik do wody pitnej, głębinowej jak i deszczowej. Zbiorniki gromadzą wodę w celach nawodnieniowych oraz utrzymują odpowiednie rezerwy.

Bardzo cieszy nas kolejna okazja spotkania się z naszymi Partnerami oraz Klientami i możliwość przedstawienia naszej oferty. Mamy nadzieję, że takie spotkania przełożą się na wiele ciekawych projektów i inwestycji.

Jubileuszowy Bieg Witkowska Dycha

W niedzielę wystąpiliśmy w roli Partnera podczas biegu Witkowska Dycha organizowanego przez klub Witkowo Biega

czytaj więcej

Spotkanie Cebulowe w Strzałkowie

15 września uczestniczyliśmy w spotkaniu poświęconemu nawadnianiu cebuli, które odbyło się w Strzałkowie.

czytaj więcej

Filtracja wody ważnym elementem w systemach nawadniania - filtry AMIAD Mini Sigma

Filtracja wody jest bardzo ważnym elementem w instalacjach systemu nawadniającego gdy występuje woda narażona na zanieczyszczenia. Istotne jest odpowiednie dobranie filtra w zależności od rodzaju systemu oraz zanieczyszczeń jakie mogą występować.

czytaj więcej

Spotkanie Ogórkowe u Pana Cezarego

W dniu 25 lipca byliśmy obecni w Gospodarstwie Pana Cezarego Olejniczaka na spotkaniu ogórkowym. Zaprezentowaliśmy się w temacie nawadniania kropelkowego uprawy ogórka za pomocą taśm kroplujących D1000.

czytaj więcej