e-sklep
aktualności
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
28.9.2022

AGRO SHOW BEDNARY 2022

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW Bednary 2022 przeszła do historii. Ponad 700 wystawców, 120 tys. zwiedzających, 3 dni wystawy na powierzchni 120ha. AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie.

W tym roku nasza firma po raz kolejny aktywnie uczestniczyła w wystawie.

Zaprezentowaliśmy wiele ciekawych tematów z oferty systemów nawadniania plantacji, sadów, szkółek itp.

Duże zainteresowanie Zwiedzający wyrazili tematem nawadniania podziemnego za pomocą linii i taśm kroplujących. Pokazaliśmy maszynę przeznaczoną do wprowadzania instalacji nawadniania w ziemię.

Na naszym stoisku obejrzeć można było także m.in. zbiornik z blachy falistej znajdujący szerokie zastosowanie jako zbiornik do wody pitnej, głębinowej jak i deszczowej. Zbiorniki gromadzą wodę w celach nawodnieniowych oraz utrzymują odpowiednie rezerwy.

Bardzo cieszy nas kolejna okazja spotkania się z naszymi Partnerami oraz Klientami i możliwość przedstawienia naszej oferty. Mamy nadzieję, że takie spotkania przełożą się na wiele ciekawych projektów i inwestycji.

ZBIORNIKI Z BLACHY FALISTEJ

Odpowiednie rezerwy wody w zbiornikach z blachy falistej.

czytaj więcej

Profesjonalne projekty systemów nawadniania.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu profesjonalnych systemów nawadniania. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pozwalają nam pełnić usługi fachowego doradztwa i przygotowywać w pełni profesjonalne projekty.

czytaj więcej

PHU HA-DWA-O na TSW 2023

Zapraszamy na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW w dniach 18-19 stycznia 2023!

czytaj więcej

Jubileuszowy Bieg Witkowska Dycha

W niedzielę wystąpiliśmy w roli Partnera podczas biegu Witkowska Dycha organizowanego przez klub Witkowo Biega

czytaj więcej