e-sklep
blog
współpraca
kontakt

Aktualności

wstecz
28.9.2022

AGRO SHOW BEDNARY 2022

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW Bednary 2022 przeszła do historii. Ponad 700 wystawców, 120 tys. zwiedzających, 3 dni wystawy na powierzchni 120ha. AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie.

W tym roku nasza firma po raz kolejny aktywnie uczestniczyła w wystawie.

Zaprezentowaliśmy wiele ciekawych tematów z oferty systemów nawadniania plantacji, sadów, szkółek itp.

Duże zainteresowanie Zwiedzający wyrazili tematem nawadniania podziemnego za pomocą linii i taśm kroplujących. Pokazaliśmy maszynę przeznaczoną do wprowadzania instalacji nawadniania w ziemię.

Na naszym stoisku obejrzeć można było także m.in. zbiornik z blachy falistej znajdujący szerokie zastosowanie jako zbiornik do wody pitnej, głębinowej jak i deszczowej. Zbiorniki gromadzą wodę w celach nawodnieniowych oraz utrzymują odpowiednie rezerwy.

Bardzo cieszy nas kolejna okazja spotkania się z naszymi Partnerami oraz Klientami i możliwość przedstawienia naszej oferty. Mamy nadzieję, że takie spotkania przełożą się na wiele ciekawych projektów i inwestycji.

Sezon ogrodniczy nadchodzi: jak skutecznie przygotować swój ogród?

Zbliżający się sezon ogrodniczy to czas radości dla pasjonatów zieleni. Jednak sukces w ogrodzie wymaga starannego planowania i przygotowania.

czytaj więcej

Nawadnianie kroplowe truskawek: skuteczna metoda dla zdrowych plonów

W tym artykule opiszemy, dlaczego nawadnianie kroplowe jest tak popularne i skuteczne i jak je wdrożyć w swojej plantacji truskawek.

czytaj więcej

Precyzyjne nawadnianie kropelkowe ogrodu: taśma czy linia?

Zastanawiasz się, czy kupić linię czy taśmę? Rozwiejemy Twoje wątpliwości raz na zawsze!

czytaj więcej

Profesjonalne nawadnianie warzyw w ogrodzie: skuteczne metody i praktyczne wskazówki

Warzywa, bogate w składniki odżywcze, stanowią kluczowy element zdrowej diety. Jednak aby zapewnić im optymalny wzrost i plonowanie, niezbędne jest właściwe nawodnienie. W niniejszym artykule koncentrujemy się na praktycznych wskazówkach dotyczących nawodnienia i nowoczesnych technologiach.

czytaj więcej